דירקטוביץ לאון

סוחר, מרצה ויזם אינטרנטי

מאז שחרורי מהצבא בשנת 2006 הקמתי עשרות עסקים באינטרנט.
כיום, אני יזם ובעלים של עשרות נכסים אינטרנטים שיוצרים חופש כלכלי לי ולמשפחתי. התשוקה האמיתית שלי היא להראות ליזמים רעבים בתחילת דרכם את הדרך להצלחה ולתת להם את הכלים וההכשרה המקצועית שהם צריכים כדי להגשים את החלומות שלהם ולהצליח בגדול.
מאז ומתמיד ידעתי שאהיה בעל עסק. הרעב והרצון להצליח בענק בער בי מאז שאני מכיר את עצמי.
כבר בגיל צעיר החלטתי שאני לא אהיה חלק מ"מלכודת העכברים". אף פעם לא רציתי שאנשים אחרים יגידו לי מה לעשות, איך לעשות, מתי לעשות, כמה אני צריך להרוויח, מתי אני יכול לצאת להפסקה, מתי אני יכול לקחת יום חופש ולבלות עם המשפחה או לצאת לטיול בחו"ל. אני רוצה לקבל את ההחלטות האלה בעצמי.

איביי נכנס לחיי

הפריצה הגדולה באמת קרתה לאחר שנחשפתי לעולם המופלא של איביי והבנתי את הפוטנציאל האדיר שטמון במכירות אונליין ללקוחות מכל העולם. זאת היתה נקודה ששינתה את החיים שלי מקצה לקצה. מצאתי את עצמי נסחף לעולם המסחר האינטרנטי והקמתי עשרות חנויות אינטרנטיות שהניבו לי רווחים של עשרות אלפי דולרים בחודש. לאט לאט התחלתי להשתמש בפלטפורמות שונות כמו אמזון, שופיפיי, אתרים עצמאיים ועוד כדי להגדיל את "האימפריה הדיגיטלית" שיצרתי. התחלתי להעסיק תחתי עובדים שמנהלים את העסק שלי על בסיס יומי ולהשתמש בתוכנות אוטומציה מקצועיות שעוזרות לחסוך זמן יקר. 

למדתי והתמקצעתי במסחר בינ"ל, שיווק אונליין, קופירייטינג, פרסום ומכירות, שיווק שותפים, קריאייטיב, ויצרתי אסטרטגיה ממוקדת וייחודית שמשלבת את היתרונות המרכזיים בכל הנושאים הנ"ל.

חופש כלכלי אמיתי הוא חופש של זמן. יצרתי לעצמי זמן לעשות מה שאני אוהב, מתי שאני רוצה. 

והיום, מספר שנים לאחר שבניתי חופש כלכלי לי ולמשפחתי יש לי את ההזדמנות להעביר את הסיפור שלי הלאה, לספק שירותי ייעוץ לחברות גדולות, להשתתף בכנסים, להעביר הדרכות בארץ ובעולם ולהנגיש את הידע שלי ליזמים אחרים שרוצים להצליח בגדול ולממש את הפוטנציאל שלהם.

חלק מהפרוייקטים אותם הקמתי בשנים האחרונות

חופש כלכלי לא מגיע מעבודה מסודרת במקום מסודר. חופש כלכלי מגיע על ידי יכולת לייצר לעצמך הכנסה בלי קשר למצב הכלכלה או למצב הרוח של הבוס שלך בעבודה. זאת יכולת להתאים את עצמך לשינויים התמידיים בעולם האינטרנט, להיות יצירתיים ולגלות שיטות ואפיקי הכנסה חדשים לפני שסוחרים אחרים מגלים אותם. וזה בדיוק מה שאני מלמד את התלמידים שלי.

מאז ועד היום הכשרתי וליוויתי להצלחה מאות תלמידים. חלקם "פיטרו את הבוס" והפכו את המסחר באינטרנט למקצוע וקריירה, וחלקם מייצרים תוספת הכנסה יפה כל חודש ומשלבים את העסק החדש עם עבודה רגילה.

כשאני לא עוסק בניהול החנויות האינטרנטיות שלי או בליווי של יזמים וסוחרים אחרים להצלחה, אני נהנה מזמן איכות עם חברים ומשפחה והתחביב האהוב עלי: לטייל בחו"ל.

הציטוט האהוב עלי

"מכשולים לא צריכים לעצור אותך. אם עומד בפניך קיר, אל תחזור על עקבותייך ותוותר. הבן איך לטפס עליו, לעבור דרכו, או לעבור מסביבו". מייקל ג'ורדן

רוצים להכנס לעולם מרתק של מכירות באינטרנט ? שמעתם על אנשים שעושים הרבה כסף באיביי אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל ? מתלבטים ? עדיין בספקות ?

ואולי אתם כבר מוכרים ואפילו עשיתם קורס או שיעור פרטי ועדיין לא מצליחים לייצר תוצאות כמו שבאמת רציתם ?

דברו איתי ואשמח לעזור.

ההדרכה עומדת להתחיל

"השיטה החדשה הזאת יכולה להגדיל את העסק שלכם באיביי בצורה עוצמתית ומהירה יותר מכל מה שדמיינתם"