אסף נירן

אסף נירן ממליץ על תוכנית הליווי eBay Experts

אסף נירן,
מוסיקאי,
מכר יותר מ 30 מוצרים כבר במהלך הקורס.

 

נעים מאוד, אסף נירן,
אני מוסיקאי, מנגן בצ'לו, מורה מחנך, מנצח תזמורות, עסוק במשרה מלאה בעולם המוסיקה.
מאז ומתמיד הייתה לי משיכה לעולם הטכנולוגי הבינלאומי, תמיד ידעתי שאני מעוניין שהקריירה שלי תתרחב גם לשוק הבינלאומי וחיפשתי דרכים לשלב.
ללא רקע וידע כלל הגעתי בראש פתוח לשיעור היכרות בנושא מסחר אלקטרוני שמשלב את איביי, אמזון ושופיפיי שם נחשפתי בהדרכתו של לאון דירקטוביץ' לעולם עם פוטנציאל עסקי ענק,
הבנתי מהר שהצלחתי למצוא פלטפורמה נהדרת בשבילי וכזאת שאני יכול להצליח בה ולשלב את הניסיון היצירתי ואומנותי מתחום המוסיקה למסחר האלקטרוני.

הקורס בהדרכתו של לאון עבר בצורה הכי יסודית ורצינית שאפשר לתאר החל משלב פתיחת חשבון ב eBay ו PayPal
דרך העלאת מוצרים, פתיחת חנות ועד לעבודה מתקדמת בשיתוף פעולה עם ספקים בארץ ובחו"ל.
הקורס נתן לי ארגז כלים שימושי ועדכני למיקסום היכולות.

בתוך חודש בלבד הייתי בעמוד הראשון ב eBay מתוך 8000 מתחרים על אותו מוצר, מטורף ! דבר שאפשר כמובן להצליח ולמכור ולהרוויח כסף !
כבר במהלך הקורס עצמו מכרתי למעלה מ 30 מוצרים.

המטרה שלי בעתיד הקרוב היא לבנות רשת של חנויות מסחר אלקטרוניות עם מחזור מכירות של $50000 בחודש. אני בטוח שבעזרת הכלים והתמיכה המדהימה של לאון אשיג את מטרתי וגם יותר.
אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות ללאון שחשף אותי במקצועיות ורצינות לשלב חדש בקריירה שלי על התמיכה והעזרה בכל דבר שנתקלתי בו בדרך.
בדרכך הנעימה אמרת "שגם אם לפעמים נראה לנו שלא הולך, גם אם יש תקופות קשות יותר ואנחנו מרגישים שהכי פשוט זה לקום ולפרוש, לא לעשות זאת בשום פנים ואופן. השקעה והתמדה היא אם כל ההצלחות ובסוף מביאה לתוצאות הרצויות".

תודה לאון

ההדרכה עומדת להתחיל

"השיטה החדשה הזאת יכולה להגדיל את העסק שלכם באיביי בצורה עוצמתית ומהירה יותר מכל מה שדמיינתם"