לידור1

לידור רוזנטל

בן 20,
רווק,
גר בראשון לציון,

לאחר חודשיים וחצי הגיע ל 20 מכירות ביום.

 

היי אני לידור בן 20 מראשון לציון רווק ואני עוסק במסחר אינטרנטי דרופשיפינג באיביי בעיקר.

יש לי שלוש חנויות שעובדות באופן דיי פאסיבי בעזרת תוכנות אוטומציה. אני עובד בין שעה ל 5 שעות ביום. קם מתי שבא לי עובד מתי שבא לי מאיפה שבא לי נמצא כמעט כל יום בים ומבלה וברוך השם מרוויח מספיק. מחזור המכירות שלי עומד על 200,000 שקל בחודש. אולי זה נשמע לכם כרגע לא אמיתי אבל תקראו את הסיפור שלי ותבינו הכל.

אני הגעתי למסחר האלקטרוני בעקבות סיפור מאוד מאוד כואב. אני סובל מבעיה נדירה בגב שמתפשטת לכל הגוף שנקראת תסמונת הכאב הכרוני זאת בעיה שמחמירה עם השנים וגורמת למצב של חוסר תפקוד מלא ביום יום ואיך שהתגייסתי נפצעתי בצבא בדיוק באותה נקודה ושוחררתי לאחר שלושה חודשים מהצבא. בגלל המצב שלי אני לא יכול ללכת יותר מדי ואפילו לעמוד יותר מחמש דקות רצוף זה כאבים מאוד חזקים ומאמץ ממש רציני בשבילי ופשוט לא יכולתי לעשות כלום הייתי ללא עבודה בכלל ללא רישיון וללא חיי חברה ובקושי עם חשק לקום מהמיטה בבוקר ובאמת הייתי במצב נפשי לא טוב בכלל. אצלנו בבית גם המצב הכלכלי לא בשמיים אז נורא כאב לי שאני לא מצליח לעזור להורים שלי.

ישבתי שנה בבית עם כאבים בגב, בלי להרוויח שקל ובלי יכולת לעבוד והתחלתי לחפש דרך היוטיוב סרטונים איך להרוויח כסף מהבית. התחלתי ללמוד דרופשיפינג דרך קורס באינטרנט. בתחילת הדרך היה לי ממש קשה למכור לקח לי חודש עד שמכרתי מוצר ראשון. אני זוכר את המכירה הראשונה שלי מכרתי מד חום לבשר וקפצתי מרוב שמחה.הכל היה מעורבב לי בראש, יותר מדי חומר שאין לו קשר, מכרתי באופן מזדמן פה ושם מוצרים בודדים והייתי צריך מישהו שיכוון אותי.

בסופו של דבר דרך הפייסבוק הכרתי את לאון. הוא לימד אותי הכל, איך לחשוב כמו סוחר וכמו איש עסקים מקצועי וקצב ההתקדמות שלי היה ממש ממש מהיר. הגעתי למעל 20 מכירות ביום לאחר חודשיים וחצי בתחום שזה מטורף ! ולא עשיתי משהו יוצא דופן. פשוט נצמדתי להדרכות ועשיתי אחד לאחד כמו שלאון מלמד.

אני חושב שהטיפ הכי חזק שלאון נתן לי שמשמש אותי עד היום זה לא לחפש מוצר מסוים אלא לחפש תועלת לחפש בעצם חוסר מסוים ולנסות לספק אותו לקהל יעד מתאים. למשל בזמן שהיה סופה בארה"ב מכרתי מנורות לשעת חירום ופתרונות אחסון ושמירה על הרכוש ובאמת המכירות היו מדהימות. על אותו עיקרון אני שומר עד היום כמה שהטיפ היה פשוט ככה הוא היה עוצמתי.

לפני שהגעתי להדרכות של לאון דיברתי עם הרבה מנטורים אבל כבר בשיחה הראשונה עם לאון הוא נתן לי כמה טיפים מתקדמים בחינם שפתחו לי את העיניים והבנתי עד כמה הוא מקצועי. הרגשתי עד כמה באמת אכפת לו מאנשים ושהוא באמת רוצה לעזור לעומת אחרים שאפשר לראות בעיניים שלהם שהסתכלו עליי בתור לקוח פוטנציאלי אצל לאון בדיוק הפוך הוא מסתכל על איך לעזור לבן אדם הרבה לפני שהוא מסתכל עליו כלקוח בכלל.

אני יכול להגיד שאני אישית ניסיתי ללמוד מהיוטיוב לפני שלמדתי אצלו וזה פשוט בלתי אפשרי להצליח מלימוד דרך היוטיוב את החומר הלימודי שלאון מספק בהדרכות לא מצאתי בשום מקום אחר ברשת. ידע זה כח, אני אישית לקחתי שיעורים בתחילת דרכי אצל מנטורים ומהר מאוד התברר לי שחוץ מידע בסיסי ביותר לא היה לי תמורה לכסף שהשקעתי. לצערי רוב המנטורים היום מתפרנסים מללמד כי הם לא הצליחו באיביי. אני יכול לספר על מקרים שאני אישית מכיר של אנשים שנעקצו ב7500 שקלים 10000 ואפילו 15000 אז תבדקו טוב טוב אצל מי אתם לומדים ולמי אתם משלמים.

אני באמת לא יודע עד כמה אפשר להודות ללאון ששינה לי את החיים לגמרי. אחת הבעיות שמגבירות לי את הכאבים בגוף זה לחצים ודאגות, והיום ברוך השם יש לי כבר 3 חנויות שאני מנהל ואני מרוויח כסף. אני כבר לא לחוץ מבחינה כלכלית, אני עוזר להורים שלי, אפילו קניתי להם אוטו לפני חודש. וזה שיש לי פחות לחץ ביום-יום משפיע עלי לטובה. יש לי פחות כאבים ולדעתי זה הדבר הכי טוב שקרה לי. יותר מהכסף ויותר מהכל.

אחת הסיבות שבחרתי דווקא באייבי ולא שופיפיי או מותג פרטי באמזון היא שפשוט לא היה לי שקל אפילו לא לאוטובוס ממש ממש כלום ובאיביי לעומת שופיפיי או אמזון לא צריך להשקיע הרבה כסף . אפשר להתחיל ללא השקעה כספית וזאת בדיוק הסיבה שהתחלתי באיביי.

אז ככה לסיום אחד הטיפים שלי בשביל המתחילים שבינינו זה להתמקד בתור התחלה במוצרים זולים מוצרי תנועה שיחממו את החשבון שלכם יגדילו את כמות הפידבקים ויתנו לכם מוניטין בצורה הכי מהירה שיש, והכי חשוב תמיד לחשוב מחוץ לקופסה תמיד תמיד תעשו דברים הכי לא שגרתיים רק ככה מצליחים במסחר אינטרנטי זה הטיפ הכי חזק שלי !


עדכון:

אחרי שבנה רשת חנויות איביי והיום מתפרנס ממסחר באיביי במשרה מלאה –
לידור הפך למדריך בכיר בתוכנית ההכשרה eBay Experts,
וכיום עוזר לסוחרים מתחילים לבנות עסק באיביי ולייצר תוספת הכנסה משמעותית.

ההדרכה עומדת להתחיל

"השיטה החדשה הזאת יכולה להגדיל את העסק שלכם באיביי בצורה עוצמתית ומהירה יותר מכל מה שדמיינתם"