לנה1

לנה אזבוקין

לנה אזבוקין,
נשואה + 1,
גרה בלוד,
רווח בחודש האחרון: 5,000$

 

לפני שנחשפתי להדרכות של לאון הייתי שכירה בתפקיד של מזכירה וכמו הרוב הייתי עובדת מ 8 עד 17:00 תמורת משכורת ממוצעת שהספיקה לצרכים בסיסיים בלבד. ידעתי שלי ולמשפחתי מגיע יותר ולכן התחלתי לחפש הזדמנויות להרוויח כסף באינטרנט. שמעתי שהרבה אנשים התפטרו מעבודה ויצאו לחופש כלכלי בזכות המסחר האלקטרוני. נחשפתי לפלטפורמה המדהימה של איביי וגיליתי שיש בה המון פוטנציאל. פלטפורמה מפורסמת ונוחה לשימוש. ניסיתי ללמוד לבד, ניסיתי לקחת קורסים שונים אך משהו לא הסתדר לי שם, היו מלא חששות ולא הבנתי למה אנשים מסביבי מצליחים ואני לא רואה תוצאות.

כאשר נחשפתי להדרכות של לאון, הבנתי שמה שעשיתי עד אז זה פשוט כאילו לא עשיתי כלום. לאון חשף אותי לעולם ומלואו. בהתחלה היה לי קשה מאוד אך לאט לאט בזכות ההדרכות התחלתי להבין מי נגד מי, איך זה עובד וגיבשתי אסטטגיות. לא עשיתי שום דבר מיוחד, פשוט השתדלתי ללכת צעד צעד לפי ההמלצות של לאון והתוצאות לא איחרו לבוא. בנוסף לתאוריה והפרקטיקה שקיבלתי מלאון, נחשפתי לתוכנות אוטומציה צ'ילי האנטר וצ'ילי טרקר אשר חסכו לי הרבה זמן שאותו התחלתי להשקיע בהגדלת העסק.

כיום אני עובדת מכל מקום שאני רוצה, באילו שעות שאני רוצה ואין מעלי בוס שאני צריכה להתקשר אליו ולבקש רשות לקחת יום סידורים. אני הבוס של עצמי. אני היום בעלת 5 חנויות באיביי במספר זירות שונות, חנויות עם כמה אלפי מוצרים בכל אחת מהן והמון פידבקים. יש לי מטרה להמשיך לפתוח עוד חנויות עם אותן הצלחות כי להתקדם ולהתפתח כי זה סוד ההצלחה.

אני רוצה לנצל את הבמה ולהודות ללאון על כל ההשקעה והמקצועיות שנתן לי ולכל מי שעבר אצלו הדרכות. אני חושבת שאני ברת מזל שברגע שכל כך הייתי צריכה להוכיח לעצמי שאני יכולה, פגשתי את לאון וסדרת ההדרכות שלו.

כמובן שאפשר להצליח גם לבד אך זה יקח פי כמה וכמה יותר זמן ובזבוז של המון כסף על ניסוי וטעיה ועדיין ההצלחה לא תהייה באותה הרמה. אני רוצה לתת לכולם טיפ גדול שעזר לי בהצלחתי: לא להכנע ! גם אם לפעמים נראה לנו שלא הולך, גם אם יש תקופות קשות יותר ואנחנו מרגישים שהכי פשוט זה לקום ולפרוש, לא לעשות זאת בשום פנים ואופן. השקעה והתמדה היא אם כל ההצלחות ובסוף מביאה לתוצאות הרצויות. הכל נמצא בתת המודע שלנו ואם נדע לשלוט עליו, נשלוט גם על החיים שלנו !!!

תודה לאון

ההדרכה עומדת להתחיל

"השיטה החדשה הזאת יכולה להגדיל את העסק שלכם באיביי בצורה עוצמתית ומהירה יותר מכל מה שדמיינתם"